W razie pytań zachęcamy do kontaktu: FutbolStyl.PL   | kom.:  538 272 237 | mail.: biuro@futbolstyl.pl 

Informacje o firmie

Hurtownia Piłkarska Sportowa FutbolStyl

To najwyższej jakości sprzęt treningowy, stroje piłkarskie, komplety sportowe wiodących marek jak Adidas, Nike Givova oraz wiele innych. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku pokazuje, że sukces nigdy nie jest dziełem przypadku. Tak w sporcie, jak i biznesie.

Tworząc sklep internetowy z kompletami piłkarskimi, sprzętem treningowym piłkarskim staraliśmy się w mistrzowski sposób odpowiedź na potrzeby rynku. Nasze stale powiększające się asortyment i grono zadowolonych Klientów pozwalają stwierdzić, że z każdą kolejną transakcją zbliżamy się do celu.

Zajmujemy się wyposażaniem szkółek piłkarskich, instytucji, szkół, klubów piłkarskich, agencji reklamowych, drużyn piłkarskich profesjonalnych jak i amatorskich czy firmowych w stroje piłkarskie, komplety bramkarskie, sprzęt treningowy, gadżety kibica, szaliki, flagi czy wszystkie inne elementy związane zarówno z treningiem, meczem jak i kibicowaniem. Na naszych wirtualnych półkach znajdą Państwo wszystko co jest potrzebne w świecie amatorskiego i profesjonalnego futbolu.

FutbolStyl.pl zajmuje się kompleksowym wyposażeniem drużyn piłkarskich amatorskich i profesjonalnych,  podmiotów i instytucji sportowych, a także klientów indywidualnych. W ramach swojej działalności sklep prowadzi produkcję oraz sprzedaż, hurtową i detaliczną, artykułów sportowych, ze szczególnym nastawieniem na sporty drużynowe z piłką nożną na czele.

 
FutbolStyl.PL SKLEP PIŁKARSKI oferuje Państwu min.:W ramach swojej oferty FutbolStyl.pl oferuje szeroki wybór sprzętu piłkarskiego, w tym: stroje piłkarskie, stroje bramkarskie, rękawice bramkarskie (w tym asortyment Sells), a także inną, szeroko pojętą, odzież piłkarską i sportową. FutbolStyl.PL oferuje także wszelkiego rodzaju nadruki, w tym także reklamowe, na odzież sportową, w szczególności na koszulki piłkarskie i spodenki piłkarskie.

Koszulki piłkarskie w ofercie FutbolStyl.PL to doskonały wybór, ponieważ Klient wybiera dosłownie wszystko, począwszy od producenta, przez kolor, na kroju kończąc. Umożliwia to ubranie drużyny sportowej w wymarzone stroje piłkarskie. Sklep piłkarski udostępnia też podgląd wszystkich produktów, takich jak buty piłkarskie, rękawice bramkarskie czy pozostałą odzież piłkarską, dzięki czemu Klient zawsze wie co kupuje.


Artykuły znajdujące się w ofercie FutbolStyl.PL są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.


Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do podmiotów i instytucji sportowych, kibiców, piłkarzy, organizatorów imprez sportowych, klubów piłkarskich a także szkół i firm angażujących się w sport.  Jeśli Klient nie jest w stanie zdecydować jakie stroje piłkarskie chce, pomożemy i pokierujemy, by wybór był trafny i spełniał wszelkie postawione przez Klienta kryteria. Przygotowaliśmy możliwość zamówienia strojów  piłkarskich według indywidualnego projektu bez jakichkolwiek ograniczeń w kwestii wzorów czy kolorów. Istnieje także możliwość zakupienia gotowych kompletów piłkarskich, w rozmaitych modelach i rozmiarach.


Na wybrane modele (stroje piłkarskie, sprzęt piłkarski, buty piłkarskie) zawsze mamy przygotowane oferty promocyjne, a stałym Klientom oferujemy atrakcyjne, indywidualne rabaty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl