Producenci

Polecane produkty

Dres piłkarski Givova Time Dres piłkarski Givova Time
Cena: 90,00 zł
szt.
Komplet Piłkarski Adidas Volzo Junior Komplet Piłkarski Adidas Volzo Junior
Cena: 71,00 zł
szt.
Strój Piłkarski Adidas Estro 15 Strój Piłkarski Adidas Estro 15
Cena: 87,00 zł
szt.
Strój Piłkarski Adidas Campeon 15 Strój Piłkarski Adidas Campeon 15
Cena: 239,00 zł
szt.
Strój Piłkarski Adidas Entrada 14 Strój Piłkarski Adidas Entrada 14
Cena: 68,00 zł
szt.
Strój Piłkarski Adidas Volzo Strój Piłkarski Adidas Volzo
Cena: 84,50 zł
szt.
Strój Piłkarski Adidas Tabela 14 Strój Piłkarski Adidas Tabela 14
Cena: 89,99 zł
szt.
GIVOVA KOMPLET VITTORIA BOX GIVOVA KOMPLET VITTORIA BOX
Cena: 249,00 zł
szt.
Piłka Nike Team Catalyst Piłka Nike Team Catalyst
Cena: 171,99 zł
szt.

O nas

FutbolStyl.pl zajmuje się kompleksowym wyposażeniem podmiotów i instytucji sportowych, a także klientów indywidualnych. W ramach swojej działalności sklep prowadzi produkcję oraz sprzedaż, hurtową i detaliczną, artykułów sportowych, ze szczególnym nastawieniem na sporty drużynowe z piłką nożną na czele.

 

FutbolStyl.pl to:

 

- dystrybutor odzieży sportowej marki KeeZa(w których komplety piłkarskie, ubieramy kluby piłkarskie z różnych klas rozgrywkowych, a także drużyny amatorskie: firmowe, uczelniane i koleżeńskie),

 

- dystrybutor znakomitej brytyjskiej firmy SELLS i HO (profesjonalne rękawice i sprzęt dla bramkarzy).

 

- dystrybutor najlepszych światowych marek, w tym przede wszystkim: NIKE, ADIDAS, GIVOVA, SELECT ( dresy piłkarskie, komplety piłkarskie, stroje piłkarskie, piłki etc.)

 

W ramach swojej oferty FutbolStyl.pl oferuje szeroki wybór sprzętu piłkarskiego, w tym: stroje piłkarskie, stroje bramkarskie, rękawice bramkarskie (w tym asortyment Sells), a także inną, szeroko pojętą, odzież piłkarską i sportową. FutbolStyl.pl oferuje także wszelkiego rodzaju nadruki, w tym także reklamowe, na odzież sportową, w szczególności na koszulki piłkarskie i spodenki piłkarskie.

 

Koszulki piłkarskie w ofercie FutbolStyl.pl to doskonały wybór, ponieważ Klient wybiera dosłownie wszystko, począwszy od producenta, przez kolor, na kroju kończąc. Umożliwia to ubranie drużyny sportowej w wymarzone stroje piłkarskie. Sklep piłkarski udostępnia też podgląd wszystkich produktów, takich jak buty piłkarskie, rękawice bramkarskie czy pozostałą odzież piłkarską, dzięki czemu Klient zawsze wie co kupuje.

 

Artykuły znajdujące się w ofercie FutbolStyl.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

 

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do podmiotów i instytucji sportowych, kibiców, piłkarzy, organizatorów imprez sportowych, klubów piłkarskich a także szkół i firm angażujących się w sport.  Jeśli Klient nie jest w stanie zdecydować jakie stroje piłkarskie chce, pomożemy i pokierujemy, by wybór był trafny i spełniał wszelkie postawione przez Klienta kryteria. Przygotowaliśmy możliwość zamówienia strojów piłkarskich według indywidualnego projektu bez jakichkolwiek ograniczeń w kwestii wzorów czy kolorów. Istnieje także możliwość zakupienia gotowych kompletów piłkarskich, w rozmaitych modelach i rozmiarach.

 

Na wybrane modele (stroje piłkarskie, sprzęt piłkarski, buty piłkarskie) zawsze mamy przygotowane oferty promocyjne, a stałym Klientom oferujemy atrakcyjne, indywidualne rabaty.

 

Sklep posiada także szeroką ofertę na puchary, figurki, medale i inne trofea sportowe wraz z tabliczkami grawerowanymi. Więcej na www.pucharystyl.pl.

 

Zapewniamy terminową i sprawną realizację zamówień.

Życzymy udanych zakupów.

FF

Sklep internetowy Shoper.pl